Aby zalogować się do systemu wpisz nazwę użytkownika i hasło w oknie logowania w lewym górnym rogu ekranu.
Jeśli zapomniałeś hasła, skorzystaj z opcji Zapomniałeś hasła? Twoje nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail podany podczas rejestracji.

• 0 Trafienie liczby bramek, przez co najmniej jedną drużynę.
  • 0 Trafienie liczby bramek drużyny gospodarzy.
  • 0 Trafienie liczby bramek drużyny gości.
  • 3 Trafienie wyniku meczu (tzn. np. typujesz 3:1 a wynik meczu to 3:1).
  • 1 Trafienie rezultatu meczu (np. wytypowany wynik to 2:2 a wynik meczu to 1:1).
  • 0 Punkty za błędny wynik (typujesz 3-1 a wynik 1-3).
W fazie pucharowej typujemy wynik po 90 minutach. Ewentualna dogrywka czy rzuty karne nie mają wpływu na rezultat w typowaniu.

Różnica bramek
  • Za każdą prawidłową ilość bramek w meczu, dostajesz tyle samo goli, na przykład typujesz 2 i zespół zdobywa 2, otrzymujesz +2 gole.
  • Za każdą nieprawidłową liczbę goli typowanych dla zespołu, przegrywasz różnicę bramek, na przykład typujesz 3 a zespół zdobywa 2, tracisz -1 gol.