Logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?

Regulamin

I. Wstęp

Organizatorem zabawy polegającej na typowaniu wyników meczów piłkarskich m.in. Mistrzostw Świata 2018 jest portal world-cup.com.pl.
Zabawa prowadzona będzie na stronie typer.world-cup.com.pl.
Organizator jest wyłącznie odpowiedzialny za prowadzenie zabawy, udostępnianie strony www, na której przeprowadzane jest zabawa typowania.

II. Udział w zabawie

W zabawie mogą wziąć udział osoby, które wypełnią formularz rejestracyjny, podając nick, hasło i prawdziwy adres mail, który może być potrzebny do aktywacji konta i do przywrócenia hasła w przypadku jego zapomnienia.. Zadaniem uczestników zabawy jest prawidłowe wytypowanie jak największej liczby rozgrywanych meczów piłkarskich i zgromadzenie jak największej liczby punktów.

III. Rejestracja

W zabawie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku, podając przy rejestracji prawdziwy adres e-mail.
Jeden adres e-mail uprawniony jest do założenia wyłącznie jednego konta w serwisie.
Do udziału w zabawie przystąpić można w każdym momencie jego trwania.
W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nadużyć przez użytkownika, Administrator ma prawo zamknąć konto i tym samym wykluczyć gracza z listy typujących.

IV. Zasady punktacji i klasyfikacji

Zasady punktacji są podane na tej stronie

V. Ochrona danych osobowych

Użytkownik rejestrując się na stronie typer.world-cup.com.pl wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym zgodnie z Ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Uczestnik ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Dane są przechowywane w postaci zaszyfrowanej, służą wyłącznie w celu umożliwienia użytkownikom logowanie się na swoje konto w typerze i nie są w żaden sposób wykorzystywane w innych celach, w szczególności marketingowych czy handlowych.

VI. Usunięcie konta

Użytkownik może usunąć nieodwracalnie swoje konto w serwisie typer.world-cup.com.pl. W tym celu z adresu email, na jaki założone było konto w serwisie proszę wysłać na adres kontaktowy admin (at) world-cup.com.pl wyraźną, jednoznaczną prośbę o usunięcie konta.

VI. Przepisy końcowe

Organizator zabawy zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu lub zaprzestania prowadzenia konkursu bez podania konkretnego powodu z uprzednim poinformowaniem o tym fakcie uczestników.
Organizator zastrzega sobie prawo do informowania uczestników zabawy o możliwościach wzięcia udziału w organizowanych przez niego dodatkowych konkursach związanych z zabawą lub innych ważnych informacji dotyczących typowania.
Powered by Prediction Football